KAYIT    İLETİŞİM

Fethiye ve Göcek Tekne Kiralama Hizmetleri


Fethiye ve Göcek limanlarında bulunan güvenilir, profesyonel ve tam donanımlı gulet ve motor yatlarla mavi tur deneyimi yaşamak ister misiniz?

S.S.S

1) Turlar ne zaman gerçekleşir ve kaç gün sürer?

  • Mavi turlarda tekne kiralamalar Cumartesi gününden Cumartesi gününe, 1 hafta olmak durumuyla gerçekleşir. Ancak misafirlerimizin takvimine ve isteğine göre tekne kiralamalarını misafirin istediği doğrultusunda daha kısa ve farklı gün başlangıçlı olarak da gerçekleşebilir. Bizim acente olarak tavsiyemiz en az 3 gece şeklindedir.

2) Yemek dahil midir?

  • Teknelerimizde bir kaptan ve tekne boyutuna göre en az bir aşçı ve servis elemanı bulunmaktadır. Servis elemanınız sizin için market alışverişinizi önceden yapar ve aşçınız da yemekleri pişirir. Kiralamalarda yemekler kiralama ücretine dahil değildir ancak market alışverişiyle uğraşmak istemeyen misafirlerimiz diledikleri alışveriş listesini bizimle paylaştıklarında kumanyalarını biz kendilerine hazırlatabiliriz. Bu doğrultuda market alışverişi tutarınca bir yemek ödemesi yaparsınız.

3) Fiyatlar nasıl?

  • Rena Travel olarak en iyi tekneleri sizler için uygun fiyatlara tedarik etmekteyiz. Gulet kiralamalarında günlük fiyatlar 5000 TL'den başlamaktadır, motor yatlarda ise günlük 850 Euro başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar tekne özellikleri geliştikçe artmaktadır.

4) Kaç kişi için uygun?

  • Hizmet verdiğimiz tekneler 2-6 kamara arasında değişmektedir. 

5) Rotamız neresi?

  • Rotayı tamamen siz belirlemektesiniz. Ancak Göcek çevresinde yer alan onlarca sakin ve güzel koy bulunmaktadır, dolayısıyla size tavsiyemiz Fethiye ve Göcek çevresinde gezmenizdir. Ancak günlük motor saat kullanımını aşarak ilave ücretle Antalya, Bodrum, Marmaris gibi diğer noktalara da geçebilirsiniz.

6) Nasıl rezervasyon yapabiliriz?

  • Tekne fiyatları ve müsaitlikleri değişken olduğu için satış temsilcimiz Sayıl Ülünçer (0532 332 97 31 sayil@renatravel.com) ile iletişime geçerek müsait teknelerin sizin istediğiniz tarih aralığındaki fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Rezervasyonunuzun kesinlik kazanması adına %40 ödemeyi banka hesabımıza iletmenizi rica edeceğiz. Kalan ödemeyi de tekneye giriş yaptığınız gün ödeyebilirsiniz. Ön ödemenin iadesi olmamaktadır.


İLETİŞİM

ogulcan@renatravel.com
+90 541 123 34 34
19 Mayıs Mahallesi Turaboğlu Sokak No 4 - 2
    Kadıköy İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.