BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Instagram

Rena Travel Gizlilik Sözleşmesi

 

www.renatravel.com adresi üzerinden yapacağınız her türlü tur, paket tur, seyahat konaklamaları formunda veya üye kayıt formunda iletişim bilgilerinizi (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), finansal bilgilerinizi (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerinizi (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmeniz gerekmektedir.

 

İletişim bilgileri, satış ve üye kayıt formlarında yalnızca kullanıcılarımızla gerektiği zaman iletişime geçmek ve firmamız hakkında (yeni ürün, kampanya, indirim vb.) haberler göndermek için kullanılacaktır. Bu bilgiler kesinlikle 3.kişilerce paylaşılmamaktadır. Kullanıcılarımız diledikleri zaman sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

 

Finansal bilgiler, yalnızca kullanıcının onay vermesi halinde gerçekleşen ödeme işlemleri, fatura kesimi ve işlenmesi için kullanılacaktır. Bu bilgiler kesinlikle 3. kişilerce paylaşılmamaktadır. Kişiye özel bilgiler, kullanıcılarımızın sitemize giriş yapmasında ve gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bu bilgiler kesinlikle 3.kişilerce paylaşılmamaktadır.

 

İletişim bilgileri, tur , paket tur , otel satış ve tüm turizm faaliyetlerinin müşterilere doğru şekilde organize edilebilmesi için kullanılacaktır. Bu amaç dışında diğer 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır.

 

 

Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme:

 

Rena Travel ile paylaşmış  olduğunuz tüm kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında toplar ve işleriz.

 

Kişisel verileriniz sizlere mevzuata uygun ve daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla toplanmaktadır ve işlenmektedir.

 

 

You don't have permission to register