KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
İYİ SEÇİM!
  • 12-15 Nisan Saffet Emre Tonguç ile Argos & Exedra Konaklamalı Kapadokya Turu: Saffet Emre Tonguç rehberliğinde Argos konaklamalı Kapadokya turumuzla sizlerleyiz. Dileyen misafirlerimiz Exedra konaklamasını da değerlendirebilir.
  • 12-15 Nisan Saffet Emre Tonguç ile Argos & Exedra Konaklamalı Kapadokya Turu: Saffet Emre Tonguç rehberliğinde Argos konaklamalı Kapadokya turumuzla sizlerleyiz. Dileyen misafirlerimiz Exedra konaklamasını da değerlendirebilir.
  • 12-15 Nisan Saffet Emre Tonguç ile Argos & Exedra Konaklamalı Kapadokya Turu: Saffet Emre Tonguç rehberliğinde Argos konaklamalı Kapadokya turumuzla sizlerleyiz. Dileyen misafirlerimiz Exedra konaklamasını da değerlendirebilir.
  • Saffet Emre Tonguç ile geziler başladı
  • Kapadokya'yı özel mekanlarıyla keşfedelim
  • Ayrıcalıklı grubumuzla ayrıcalıklı geziler
Saffet Emre Tonguç rehberliğinde Argos konaklamalı Kapadokya turumuzla sizlerleyiz. Dileyen misafirlerimiz Exedra konaklamasını da değerlendirebilir.

Saffet Emre Tonguç rehberliğinde Argos konaklamalı Kapadokya turumuzla sizlerleyiz. Dileyen misafirlerimiz Exedra konaklamasını da değerlendirebilir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Kapadokya

11.30-12.00 arası havalimanından sağladığımız özel transfer ile otelimiz Argos Hotel'de buluşuyoruz. Ortahisar’da bulunan otelimiz Kapadokya’nın tarihi dokusuyla birleştirilmiş muhteşem mimarisiyle eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Odalarımıza yerleştikten sonra öğle yemeğimiz için otelimizin restoranında buluşuyoruz. Öğle yemeğimizin ardından özel otobüsümüzle Kapadokya’yı keşfe çıkıyoruz. Göreme’de bulunan Aşk Vadisi ilk durağımız olacak. Muhteşem manzarasıyla Kapadokya’ya bir kez daha aşık olacağınız bu vadinin keyfini çıkartırken bir yandan da tabiatın bize sunduğu eşsiz güzellikleri doyasıya yaşıyoruz. Aşk Vadisi’nden sonra günü batırmak için tüm Kapadokya’yı ayaklarınızın altında hissedebileceğiniz Uçhisar Kalesi’ne gidiyoruz. Muhteşem bir gün batımı deneyimledikten sonra akşam yemeğimiz için Uçhisar’da bulunan Reserved Restaurant’da şefin özel yemekleri tadını damağımızda bırakırken keyifli sohbet eşliğinde Kapadokya’da birinci günümüzü tamamlıyoruz.Konaklama: Argos (Exedra diğer opsiyon)

2.

Gün
Kapadokya 2 gün programını görmek için tıklayınız

Dileyen misafirlerimiz için gün doğumunu selamlayan balon turlarıyla ikinci günümüz başlıyor. Otelimizdeki sabah kahvaltısının ardından kahvelerimizi Sayın Saffet Emre Tonguç’un keyifli sohbeti eşliğinde yudumluyoruz. Bugün Ihlara Vadisi ve Kaymaklı Yeraltı Şehrini geziyoruz. İlk durağımız Aksaray’a bağlı olan Ihlara Vadisi. Vadiyi ve vadinin içinde bulunan kiliseleri gezdikten sonra Kaymaklı Yeraltı Şehri’ne doğru yola çıkıyoruz. Yeraltı şehrini gezmeden önce yerel bir lokantada öğle yemeğimiz olacak. Yemeğin ardından yeraltı şehrini gezmeye başlıyoruz. Yeraltı şehrini gezmeyi bitirdikten sonra otelimize dönüp akşam yemeği öncesi kısa bir dinlenme molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu molayı çarşıda gezerek ve fotoğraf çekerek değerlendirebilirler. Akşam yemeğimizi Ürgüp’te bulunan, harika bir atmosfere sahip Sacred House’un restoranında keyifli sohbetler eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Konaklama: Argos (Exedra diğer opsiyon)

3.

Gün
Kapadokya 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından “twizy” araçları ile bir saatlik Kapadokya turumuzu gerçekleştiriyoruz. Keyifli ve eğlenceli bir saatten sonra Avanos’ta bulunan Saç Müzesi ve Zelve Açık Hava Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Chez Galip’te çömlek yapımı atölyesine katılıyoruz. Öğle yemeğimiz için büyüleyici bir manzaraya sahip olan Rox Cappadocia’ya gidiyoruz. Keyifli sohbetlerin ve lezzetli bir yemeğin ardından dinlenmek için otelimize dönüyoruz. Dinlenmenin ardından olağanüstü ambiyansa sahip Argos in Cappadocia’ya doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimiz Kapadokya’nın en seçkin restoranlarından biri olan ve aynı zamanda Argos’un içinde bulunan Seki Restaurant’da gerçekleşecek. Gerek dekorasyonu gerek sunumlarıyla unutulmaz bir deneyim yaşayacağımız bir akşam bizi bekliyor.Konaklama: Argos (Exedra diğer opsiyon)

4.

Gün
Kapadokya 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından check out işlemlerimizi tamamlayıp son günümüz için Ürgüp’te bulunan ve Kapadokya’nın simgesi haline gelmiş Üç Güzeller’i görmek için yola çıkıyoruz. Ardından Turasan Şarapçılık ‘ta yörenin üzümleri ile yapılmış şaraplar tadacağız. Şarapların ve yöre üzümlerinin bilgisini aldığımız bu şarap tadımının sizlerin damağında hoş bir tat bırakacağına eminiz. Keyifli bir şarap tadımının ardından son öğlen yemeğimiz için yerel bir restorana gidiyoruz. Bol sohbetli ve lezzetli bir öğle yemeği sonrasında güzel anılar eşliğinde İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.


Programın daha iyi yapılabilmesi adına acentemiz; restoranlarda, otel konaklamasında, gezilecek yerlerde ve gezilecek yerlerin sıralamasında değişiklikler yapma hakkına sahiptir.DAHİL OLANLAR:
• Birinci sınıf otelimizde 3 gece, oda & kahvaltı dahil konaklama
• Birinci sınıf otobüsler ile yörede geziler
• Havalimanından otele transfer
• Saffet Emre Tonguç ile programda belirtilen tüm geziler
• Şarap tadımı
• Müze girişleri ve çömlek yapımı atölyesi
• Programda belirtilen restoranlar veya benzerlerinde öğle ve akşam yemekleri
• Tam kapsamlı iptal, kaza ve sağlık sigortası
• Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz özel kulaklıklar
• Gezinin Elli Tonu danışmanlık hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
• Balon Turu (900 TL)
• Turumuz için alınacak uçak biletleri
• Özel harcamalar
• Yemeklerde menü dışında alınan yiyecek ve içecekler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#15
LOKASYON:
Kapadokya
YEMEK:
Tüm yemekler (Menü dahilinde, alkolsüz)
BULUŞMA:
Turumuz Nevşehir Havalimanı'ndan sağlayacağımız transferle başlayacak olup misafirler Nevşehir Havalimanı'na ulaşımlarını kendileri sağlayacaklardır. Uçak bileti için 0532 332 97 31'den bize ulaşabilirsiniz
İPTAL POLİTİKASI:
Tur kalkış tarihine 15 gün kalaya kadar yapacağınız iptallerde TAM İADE yapılmaktadır. Tur kalkış tarihine daha az bir süre kalması durumunda rezervasyonda erteleme veya iade yapılamamaktadır ancak rezervasyonda isim değişikliği yapabilir, farklı birine devredebilirsiniz.
EKSTRALAR
900 TL
Balon turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

6.950TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

12-15 Nisan Saffet Emre Tonguç... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

ogulcan@renatravel.com
+90 541 123 34 34
19 Mayıs Mahallesi Turaboğlu Sokak No 4 - 2
    Kadıköy İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.