BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Instagram

Sosyal Sorumluluk

 

Rena Travel olarak hizmetlerimizi en iyi şekilde verirken tüm iş ilişkilerimizde etik ve güvenilir olmak ilkelerimizin başında geliyor. Bununla beraber danışmanlık hizmetlerimizi verirken ve farklı ülkelere ve farklı şehitlere seyahat ederken en önemli misyonumuz topluma katkı sağlamak. Topluma ve çevreye karşı olan görevlerimizin bilincinde olup bu doğrultuda gerekli adımları atıyoruz. Yaptığımız işlerde, gezdiğimiz yerlerde yerel üreticilere destek olmayı, sokaklarda gezen sadık dostlarımıza sahip çıkmayı, çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamayı ve çeşitli yardım kuruluşları ile işbirliklerinde bulunarak  doğayı ve çevreyi korumayı amaçlıyoruz.

 

 

Sosyal Sorumluluk Faaliyetlerimizden Örnekler

 

  • Gittiğimiz şehirler, ülkelerde kadın üreticilere destek oluyor, misafirlerimize aldığımız küçük hediyeleri kadın üreticilerden alıyor ve alışveriş yapmak isteyen misafirlerimizi kadın üreticilere yönlendiriyoruz.
  • Cruise Brands firması ile yaptığımız ortak turlarımızın hepsinde tüm misafirlerimiz adına Parıltı Derneği’ne bağışta bulunuyor, görme engelli çocuklarımızın eğitimine destek oluyoruz.
  • Sokak hayvanları, sadık dostlarımız için düzenli olarak mama bağışlarında bulunuyoruz.
Rena Travel - Sosyal Sorumluluk
Rena Travel - Sosyal Sorumluluk
Rena Travel - Sosyal Sorumluluk
You don't have permission to register