BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Instagram

Rena Travel

2004 yılında kurulan şirketimizle Dünyaca bilinen kurumsal şirketlerin Türkiye’deki tur ve etkinliklerinde kendilerine hizmet sağlayan seyahat acentesi olarak kurumsal şirket ve yurt dışından Türkiye’ye gelen yabancıların Türkiye’deki seyahat hizmetlerini sağlamaktayız. Rehberlik ve danışmanlık hizmetini Türkçe veya herhangi bir dilde size sunabiliriz.

@renatravelagency

Rena Travel - Gezinin Elli Tonu
Gezinin Elli Tonu

Rena Travel şirketinin bir kolu olarak çıkardığımız Gezinin Elli Tonu markası ile Türk misafirlerimize İstanbul, Yurt içi ve Yurt dışında ayrıcalıklı seyahat rotaları sunmakta ve turlar düzenlemekteyiz. Genel satışa açık turlarımıza dahil olabileceğiniz gibi kendi grubunuzu yaratarak size özel tur programlanmasını da talep edebilirsiniz.

@gezininellitonu

Rehberlerimiz ve Danışmanlarımız

Rena Travel - Rehber - Saffet Emre Tonguç

Saffet Emre Tonguç

Seyahat yazarı, turist rehberi, tarihçi ve televizyon programcısı Sn. Saffet Emre Tonguç’un kurumsal iletişim, halkla ilişkiler ve tur hizmetlerini sağlamaktayız. Saffet Emre Tonguç ile gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

www.saffetemretonguc.com

Rena Travel - Rehber - Serda Büyükkoyuncu

Serda Büyükkoyuncu

Bilim, Seyahat ve tarih yazarı, televizyon programcısı, kurumsal konuşmacı ve eğitimci Sn. Serda Büyükkoyuncu’nun kurumsal iletişim, halkla ilişkiler ve tur hizmetlerini sağlamaktayız. Serda Büyükkoyuncu ile gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

www.serdabuyukkoyuncu.com

Rena Travel - Rehber - Kenan Tamer

Kenan Tamer

Turist rehberi ve gezgin Sn. Kenan Tamer’in kurumsal iletişim, halkla ilişkiler ve tur hizmetlerini sağlamaktayız. Kenan Tamer ile gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rena Travel - Rehber - Bahar Akıncı

Bahar Akıncı

Seyahat ve yaşam kültürü yazarı, turist rehberi ve podcast sunucusu Sn. Bahar Akıncı’nın kurumsal iletişim ve tur hizmetlerini sağlamaktayız. Bahar Akıncı ile gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rena Travel - Rehber - Oğulcan Tatar

Oğulcan Tatar

İspanyolca – İngilizce – Türkçe

Seyahat yazarı, seyahat danışmanı ve turist rehberi Oğulcan Tatar’ın kurumsal iletişim ve tur hizmetlerini sağlamaktayız. Oğulcan Tatar ile gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projeler ve İngilizce, Türkçe ve İspanyolca tur talepleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

www.ogulcantatar.com

 

 

Not: Tüm dillerde üst düzey-orta düzey rehber sunabileceğimiz bir rehber portföyümüz vardır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslar

Referanslar

You don't have permission to register